Prosmart E-Ticaret

Prosmart E-Ticaret

E-Ticaret: İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz.

Modern Temalar

Tüm tarayıcılar ile uyumlu bootstrap 3 standartlarında temalara sahibiz. Kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığı modern temalarımızda sunulmaktadır.

Ekran Uyumlu

Birbirinden özgün konsept ve hazır tasarımlarımızın tümü mobil uyumlu tasarımlardır.

Toplu Resim Yükleme

Ürünlerinize ait resimleri yüklerken sıkılmayın. Ürünlerinizin görsellerini tutup, tek sefer de e-ticaret sitenizin yönetim panelinize bırakın; bir seferde yüklesin. Saatlerce resim yüklemekle uğraşmayın, vakit kaybetmeyin.

Arama Motorlarına Uyum

Daha Güçlü Seo Yeni URL Yapısı ile Seo Geliştirilmiş Ürün Altyapısı.E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Son Yazılım

Artık Daha Hızlı Daha Esnek ve Güçlü Yepyeni Bir Altyapı

Eğitim Desteği

Eticaret Hane sistemi için ücretsiz sanal mağaza yönetim eğitimlerine katılabilir, online eğitim dokümanlarımızı indirebilir, soru, sorun ve destek taleplerinizi Eticaret Hane Müşteri Merkezine iletebilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi için : www.eticarethane.net adresini ziyaret edebilirsiniz.