Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım
Prosmart olarak, web tabanlı firmanıza özel yazılımlar geliştirmekteyiz. Güncel teknolojileri takip ederek sizler için en uygun ve en pratik çözümler sunuyoruz. Projelerinizin her platformda sorunsuz ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Yaptığımız her projede, yenilikci ve çağımıza uygun teknoloji üretmeye özen gösteriyoruz. Sizleri dinliyor ve en uygun yazılımı geliştiriyoruz.

Yazılım Geliştirme
Geliştirdiğimiz tüm yazılımlarda aşağıdaki teknolojiler kullanılmaktadır.

Php & Mysql 
AJAX, Javascript, jQuery
XHTML / CSS
XML / MYSQL 

Neler Geliştiriyoruz?

- Özel Web Tabanlı Uygulamaları
- İçerik Yönetim Sistemleri
- E-Ticaret Programlama
- Oto Galeri Sistemleri
- Emlak Sistemleri

Performans
Proje için en uygun olan çözümler, önceden kurgulanarak, yazılım geliştirme sırasında doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulanmaktadır. Veritabanı genişleyebilir bir yapıda oluşturuldukdan sonra, programlama aşamasındaki tüm çalışmalar tarafımızca performans testleri ile sınanmaktadır.

Güncelleme
Yaptığımız web tasarımların ileriye yönelik kullanım kolaylığı olması için ve daha sonra da sitenize ekleyebileceğiniz içerikler veya güncelleyebileceğiniz içerikler olacağından, kolay kullanımlı size öze site yönetim paneli programlıyoruz. Bu sayede içeriğini istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta güncelleyebileceğiniz dinamik site sunabiliyoruz.

Güvenlik
Güvenlik Dışarıdan gelebilecek tüm saldıralar düşünülerek, projeler tehlikelere karşı, doğru ve dışarıya kapalı bir şekilde programlanmaktadır.