Destek

iPhone & iPad için e-posta hesabı kurulumu

  iPhone veya iPad üzerine yönetim panelinizden aktif hale getirdiğiniz bir e-posta hesabınızı rahatlıkla kurabilirsiniz. Sahip olduğunuz bir mail adresi ve o adrese giriş yapabileceğiniz doğru şifreniz elinizde mevcut ise, ilk &..

Devamı

Android Cihazlara E-Posta Hesabı Kurulumu

Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tablet üzerine, yönetim panelinizden aktif hale getirdiğiniz bir e-posta hesabınızı rahatlıkla kurabilirsiniz. Sahip olduğunuz bir mail adresi ve o adrese giriş yapabileceğiniz doğru şifr..

Devamı

Yararlı Programlar

Her Bilgisayarda Olması Gereken Programlar Adobe Flash Player Internet Explorer 18.0.0.194 Internet Explorer için Adobe Flash Player eklentisi. Flash ile hazırlanmış uygulamaları, animasyonları vb.. görebilmeniz i&c..

Devamı

Uzak Yardım Programları

Bilgisayarında sorun yaşayan müşterinizin, aile yakınlarınızın, arkadaşlarınızın bilgisayarına uzaktan bağlanarak onlara yardım edebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin herhangi bir ayar yapmasına veya teknik bilgisinin olmasına gerek yok.Uzaktan yar..

Devamı

Outlook 2007 Mail Kurulumu

Microsoft Outlook 2007 Ile E-Mail Hesap Kurulumu 1. Microsoft Outlook 2007 programının üst kısmında bulunan Tools (Araçlar) menüsünden Account Options (Hesap Ayarları) seçeneğine tıklayınız. 2. Accou..

Devamı

Web Mail Girişi

Merhaba ; Web sitelermizde WEBMAİL giriş için www.siteadi.com/webmail şeklinde veya www.siteadi.com:2095 port giriş ile yapıyoruz.   1- Açılan pencereden oturum açma işlemlerimizi yapınız.  2-&nbs..

Devamı

Neden Mobil Uyumlu Bir Web Siteniz Olmalı?

Şimdi veya yakın gelecekte mobil uyumlu responsive tasarımı olan bir web sitesi sahibi olmanın planlarını yapmıyorsanız bu teknolojinin firmanıza sağlaycağı bir çok avantajdan mahrum olacağınız anlamına geliyor. Bunun aşağıdaki sıralanan ma..

Devamı

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Web sitenizin ziyaretçileri akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayardan gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlardan girdiğinde ziyaretçilere daha rahat bir kullanım sunmak içi..

Devamı

Google Artık Bu İsimle Anılacak!

Google'ın kurucuları Sergey Brin ve Larry Page, Alphabet ismini verdikleri yeni bir şirketi duyurdu Artık google ve diğer kolları alphabet alt şirketi olarak faaliyette olacak.Bugüne dek Google altında faaliyet gösteren bilimsel ç..

Devamı

Yeni Türk Ticaret Kanunu

Yeni Türk Ticaret Kanununda detaylı olarak bahsedilen web sitesi zorunluluğu şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara karşı şeffaf olmasını amaçlıyor. Zorunlu web sitesi şirketin tüm resmi bilgilerinin yayınlanması gereken bir web ..

Devamı